گام های بلند برای موفقیت در میزبانی وب

مانند همه صنایع ، همیشه خطر عواقب منفی وجود دارد. میزبانی وب هیچ تفاوتی ندارد. نکات زیر برای انتخاب بهترین میزبان وب.

اکثر ارائه دهندگان میزبانی وب بسته ها و ویژگی های مختلف خدمات را ارائه می دهند ، بنابراین مراقب تفاوت ها باشید. هنگام مقایسه شرکت های میزبانی وب ، اطمینان حاصل کنید که سرویس مورد نظر شما شامل ویژگی های خاصی است که نیاز دارید.

از میزبان وب بپرسید که چه نوع سیستم امنیتی برای محافظت از وب سایت شما در نظر گرفته است. وب سایت ها در برابر تعدادی از انواع مختلف حملات آسیب پذیر هستند و در برابر بسیاری از تهدیدهای دیگر مستعد هستند. کاملاً مطمئن باشید که میزبان شما روش هایی برای مقابله با هکرهای مختلف و حملات ویروسی دارد. اگر میزبان وب شما مورد حمله قرار گیرد ، باید بدانید خطرات احتمالی مربوط به وب سایت شما چیست.

قبل از انتخاب میزبان وب ، یک لیست اولویت از اولویت ها تهیه کنید. از قبل مشخص کنید که به چه چیزی نیاز دارید و نیاز دارید و ببینید میزبان بالقوه چگونه با این انتظارات مطابقت دارد. به این ترتیب ، به جای یک عامل واحد در هزینه بالقوه دیگران.

اگر می خواهید یک وب سایت امن داشته باشید ، باید مبلغ بیشتری را برای گواهی سرور امن بپردازید.

شما باید با استفاده از خدمات میزبانی وب کارآمد ، تمام سودهایی را که از سایت خود به دست می آورید بررسی کنید. نرخ ها از دو تا شصت دلار متغیر است و گزینه های با قیمت کمتر حتی ممکن است برای نیازهای خاص شما بهتر باشند. در حالی که سایتهای گران قیمت پهنای باند بیشتری دریافت می کنند ، ممکن است نسبت به میزبانهای ارزان قیمت به میزان-یا بیشتر-زمان خرابی داشته باشند.

از این اطلاعات برای تغییر نحوه تغییر جنبه های کسب و کار خود استفاده کنید.

به دنبال بررسی مشتریان از وب سایت های مستقل باشید که در مورد کیفیت این ارائه دهنده میزبان صحبت می کنند. این بررسی ها به شما کمک می کند تا ایده بسیار بهتری از نحوه عملکرد ارائه دهنده را بشناسید.

سعی کنید میزبان آنلاین پیدا کنید که دارای cPanel باشد. cPanel فقط با چند کلیک موس می توانید برنامه های محبوب خود را به سایت خود اضافه کنید. برنامه های کاربردی عملکرد بالا و بصری برای نصب ارائه می دهند. همچنین باعث می شود وب سایت شما کارآمدتر باشد.

اگر تجربه کمی در طراحی وب دارید ، میزبانی را انتخاب کنید که خدمات مشتری خوبی داشته باشد ، به جای میزبانی که دارای امکانات بیشتری از نیاز شما باشد. به عنوان یک مبتدی ، خواهید دید که سوالات زیادی در مورد نحوه استفاده از ویژگی های خاص در مورد بسته خود دارید. شما می توانید از پشتیبانی فنی در مقایسه با برنامه های فانتزی که سایر شرکت ها ارائه می دهند ، سود بیشتری ببرید.

سعی کنید با مشتریان میزبان تماس بگیرید تا نظر آنها را در انجمن ها ببینید. این بحث ها به شما کمک می کند تا اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب شرکت مناسب داشته باشید. معمولاً مشتریانی که در حال حاضر از خدمات میزبانی استفاده می کنند بهترین اطلاعات را ارائه می دهند.

این می تواند به شما کمک کند خدمات آنها را قضاوت کنید. در حالی که این جوایز می تواند جعلی باشد ، اکثریت قریب به اتفاق سایت هایی که این جوایز را نشان می دهند از طریق یک روند رای گیری برنده شده و از سایت هایی که این جایزه را دریافت کرده اند برای بررسی مجدد قانونی بودن شرکت بازدید می کنند. ارائه دهنده میزبانی با جوایز متعدد از مشتریان خود ، موردی است که احتمالاً می خواهید بیشتر در مورد آن تحقیق کنید!

مراقب کلاهبرداری و هزینه های پنهان باشید. بسیاری از شرکت های میزبان تمایل دارند قیمت خود را بدون ذکر هزینه اضافی از قبل تبلیغ کنند. هر هزینه احتمالی را پیشاپیش پیدا کنید تا از شوک جلوگیری کنید.

فقط میزبان وب سایت را فقط بر اساس قیمت انتخاب نکنید. مطمئن شوید که هر گزینه ای را که در نظر گرفته اید ، در نظر بگیرید و پتانسیل رشد آینده را نیز در نظر بگیرید. موارد مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که به کمتر از آنچه نیاز دارید قانع نشوید زیرا ارزان است.

شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها دارای سابقه نقض داده ها و سایت (و اطلاعات شما) از هکرها یا سایر خطرات آنلاین هستند. یک میزبان وب خوب اغلب از سرورهای خود پشتیبان گیری می کند.

در صورت بروز مشکل ، باید بتوانید به سرعت با میزبان خود تماس بگیرید. اگر می توانید تماس بگیرید ، چت کنید و تلفن کنید ، خدمات میزبانی وب خوبی پیدا کرده اید. اگر مشکلی پیش بیاید ، بسیاری از سردردهای شما را نجات می دهد.

اگر با کنترل پنل مشکل دارید ، سعی کنید چیزی را کمی آسان تر پیدا کنید.

یک کار خوب این است که پیدا کنید میزبان مناسب برای زمانی که شما یک شرکت میزبانی را انتخاب می کنید این است که آنلاین شوید و بسیاری از نظرات را به صورت آنلاین بخوانید. فقط آنچه را که می خوانید باور نکنید ؛ باید ببینید آیا می توانید از مشتریان فعلی یا قبلی آنها اطلاعات مفیدی دریافت کنید.

وسعت میزبان در ابتدا ممکن است زیاد به نظر برسد. سر خود را نگه دارید و در نهایت به هیاهو دچار نشوید. انتخاب های خود را به تعداد قابل کنترل محدود کنید و سپس آن خدمات را مقایسه کنید.

همیشه قبل از انتخاب ارائه دهنده hsoting وب به خرابی های میزبانی وب فکر کنید و به بهانه های آنها تسلیم نشوید. برخی از شرکت های میزبانی آن را دلیل قطع برق می دانند و یا بهانه های زیادی را در مورد اینکه چرا زمان کارکرد آنها ضعیف است ، ارائه می دهند ، اما ارائه دهندگان میزبانی وب با کیفیت سیستم هایی را تهیه می کنند که دارای پشتیبان گیری و سایر ویژگی ها هستند که وب سایت شما را به طور 24 ساعته و 7 روزه کار می کند.

منبع:

بهترین سایت فروش سرور مجازی

مزایای سرور VPS در مقابل میزبانی مشترک به صورت خلاصه:

  • آدرس IP اختصاصی
  • منابع اختصاصی
  • دسترسی SSH و ROOT
  • راه اندازی مجدد سرور
  • پیکربندی اختصاصی در صورت نیاز
  • سیستم عامل در صورت نیاز

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *