تولیدات مبلمان اداری در سبک های مختلف

هنگام برنامه ریزی برای تهییه ی مبلمان یک فضای اداری، طراحان تمایل دارند سبک ها را به شش دسته اصلی طبقه بندی کنند: مدرن، کلاسیک، انتقالی، صنعتی، روستیک و قرون وسطی. از آنجایی که گاهی اوقات در مورد تعریف این سبک ها سردرگمی وجود دارد، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به هر یک بیندازیم. از این به عنوان یک راهنما برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از جنبه های زیبایی با کسب و کار شما مطابقت دارد و کدام مبلمان به بهترین وجه برند شما را نشان می دهد، استفاده کنید.

تولیدات مبلمان اداری در سبک های مختلف

  • مبلمان اداری صنعتی

طراحی صنعتی یک گرایش محبوب در فضای داخلی مسکونی و تجاری است که ترکیبی از عناصر ارگانیک و مصنوعی را برای ایجاد نوعی تعادل منحصر به فرد دارد. برخلاف این سبک‌های رایج، طراحی صنعتی ماهیت سودمندی ساختمان‌ها را در بر می‌گیرد و از عناصری مانند آجر نمایان و کانال‌های باز به‌عنوان چیزهایی استفاده می‌کند که قابل قدردانی هستند، نه پنهان.

  • مبلمان اداری روستیک

 

طراحی دفتر روستیک این توانایی منحصر به فرد را دارد که با استفاده از ساده‌ترین عناصر، یک دفتر کار سرد و خشک را به یک فضای کاری گرم و دلپذیر تبدیل کند. با رنگ‌های خنثی، ظاهری فرسوده و کمک اندکی از طبیعت، می‌توانید دفتر خود را در کمترین زمان از حالت شرکتی به راحتی تبدیل کنید. به یاد داشته باشید که هنگام وارد کردن این سبک به دفتر خود، عناصر طبیعی، طراحی فرسوده و رنگ‌های گرم و خنثی را به کار ببرید.

تولیدات مبلمان اداری در سبک های مختلف

  • مبلمان اداری کلاسیک

دفاتر با مبلمان کلاسیک زیبایی خاص خود را دارند و در اکثر فضاهای کاری به راحتی قابل دستیابی هستند. مطمئن شوید که با ترکیب مبلمان با رنگ های گیلاسی، شاه بلوطی یا ماهاگونی با صندلی های اداری از چرم ظریف، فضایی گرم و دلپذیر ایجاد کنید. جزئیات ظریف مانند تزئین سر روی صندلی ها و پانل های قاب عکس روی میز، به اهمیت تاریخی موجود در مبلمان اداری به سبک سنتی اشاره می کند.

  • میلمان اداری انتقالی

طراحی انتقالی ترکیبی از زیبایی شناسی طراحی داخلی سنتی و مدرن است. وقتی صحبت از سبک های طراحی به میان می آید، مدرن و سنتی نسبتاً شناخته شده هستند و به راحتی قابل تعریف هستند، اما وقتی صحبت از قطعات انتقالی به میان می آید، اندکی ناشناخته هستند. مبلمان اداری انتقالی ترکیبی از مبلمان سنتی و مبلمان مدرنند.

 

  • مبلمان اداری مدرن

طراحی دفتر مدرن ظاهری مشخص دارد که ساده و تمیز است. با تمرکز بر مینیمال سیلوئت ها و دکوراسیون جسورانه، جای تعجب نیست که این انتخاب سبک برای اکثر دفاتر شرکت ها و کسب و کارهای نوپا امروزی است. هنگامی که زیبایی طراحی مدرن را به دفتر خود اضافه می کنید، به یاد داشته باشید که آن را ساده نگه دارید، یک پالت رنگی سرد انتخاب کنید و از آثار هنری و سایر دکوری ها استفاده کنید که بیانیه ای دارند.

 

  • مبلمان اداری قرون وسطی

آنچه قدیمی است همیشه در یک مقطع زمانی دوباره جدید می شود، و این واقعیت در مورد طراحی دفتر کار هم صدق می‌کند. مبلمان اداری مدرن و دکور قرن وسطی یادآور اثاثیه‌ای است که در ابتدا در دهه‌های 1950 و 60 رایج شد و با نمایش‌های تلویزیونی موفقی مانند مردان دیوانه دوباره محبوب شد.

تولیدات مبلمان اداری در سبک های مختلف

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *