توصیه های جامع برای هرکسی که می خواهد آیفون را بهتر بشناسد

آی فون به خوبی برنامه ریزی شده باور نکردنی است. استفاده از آن آسان است و سیستم برنامه ای که به آن امکان انجام بسیاری از کارها را می دهد. چیزهای پنهان زیادی وجود دارد که می تواند استفاده از آن را آسان تر از همیشه کند. این مقاله حاوی نکات مفیدی برای تقویت iPhone شما است.

وقتی آیفون خود را دارید ، لازم نیست نگران گم شدن آن باشید. برنامه نقشه به شما امکان می دهد آن را خریداری کنید و می تواند به شما اجازه دهد زمانی که سرویس دارید ، مکان را مشاهده کنید. این برای کمک به شما در بازگشت به خانه یا بازدید از مکان جدیدی که قصد داشتید داشته باشید عالی است.

بگویید که در حال جستجو در اینترنت برای خشک کن خشک کن هستید. وقتی شماره را پیدا کردید ، نیازی به تغییر قسمت تلفن برای برقراری تماس نیست. فقط روی شماره آنها ضربه بزنید و بلافاصله بلافاصله به تجارت متصل می شوید.

آیفون به شما این امکان را می دهد تا آزادی توسعه فرهنگ لغت سفارشی و میانبرهای خاص خود را افزایش دهید. تلفن شما با تکیه بر فرهنگ لغت سفارشی خود به طور خودکار متوجه می شود که می خواهید چه چیزی را بگویید. می توانید میانبرهای خود را برای کلمات و عباراتی که اغلب استفاده می کنید برنامه ریزی کنید. هنگام تایپ یک عبارت یا کلمه ، صفحه کلید می تواند تایپ شما را به صورت خودکار تصحیح کند.

از قابلیت های چند رسانه ای در قابلیت های iPhone خود استفاده کنید. تنظیمات پیش فرض برای iPhone شما پیش نمایش پیامهای دریافتی را درست در صفحه قفل اصلی نشان می دهد. ممکن است این کار مفید یا آزاردهنده باشد. سپس می توانید گزینه Show Preview را غیرفعال کنید.

همیشه به یاد داشته باشید که سیستم عامل iPhone خود را به روز کنید. آیفون های اپل در حال حاضر تقریباً مانند رایانه ها پیچیده شده اند ، بنابراین وصله های پراکنده ای برای رفع مشکلات عملکرد ، حفره های امنیتی و مشکلات عملکرد وجود دارد. در صورت دسترسی آنلاین به اطلاعات شخصی با استفاده از تلفن شما ، این به روز رسانی بسیار مهم است.

هنگام برخورد با آدرس های ایمیل طولانی یا عبارات رایج ، این ویژگی فوق العاده ای است. با استفاده از تنظیمات صفحه کلید آیفون می توانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید.

اگر تلفن خود را در آب انداخته اید ، فوراً تلفن را روشن نکنید. قسمت بیرونی را به خوبی خشک کنید و اجازه دهید رطوبت داخلی تبخیر شود. می توانید با فعال کردن تلفن هنگام خیس شدن ، اتصال کوتاه ایجاد کنید.

هنگام استفاده از دستگاه می توانید فقط با یک دست عکس بگیرید. کیفیت تصویر به همان اندازه خوب است که آنها را به روش سنتی تهیه کنید.

لازم نیست با شنیدن صدای رباتیک سیری کنار بیایید. اولین قدم این است که Siri را در قسمت “تنظیمات عمومی” قرار دهید. شما می توانید زبان Siri را بر روی فرانسوی ، فرانسوی یا آلمانی تنظیم کنید. همچنین می توانید لهجه سیری را به لهجه بریتانیایی یا استرالیایی تغییر دهید. لهجه سیری انگلیسی در واقع یک مرد است!

اگر هنگام نوشتن یک ایمیل دچار وقفه شدید ، به جای بستن برنامه ، لغو را فشار دهید. سپس دستگاه می پرسد آیا می خواهید پیش نویس ایمیل را ذخیره کنید یا خیر. این به شما امکان می دهد ایمیل خود را زمانی که کاری برای انجام دارید ، به پایان برسانید.

با تایپ کردن کلمات خاص ، می توانید در زمان تایپ کردن بر روی iPhone خود زمان زیادی صرفه جویی کنید. به قسمت اصلی بخش تنظیمات بروید و میانبرهای صفحه کلید جدید ایجاد کنید. این به شما این امکان را می دهد که یک میانبر سریع برای عبارات پیچیده یا رشته های طولانی کلمات استفاده کنید و آنها را زودتر برنامه ریزی کنید. در آینده لازم نیست همه را تایپ کنید.

آیفون هر زمان که بخواهید دارای اسکرین شات است. کافی است دکمه صفحه اصلی و دکمه روشن / خاموش را یکجا فشار دهید. این به شما این امکان را می دهد که از صفحه نمایش فعلی تلفن خود اسکرین شات بگیرید و مستقیماً آن را برای منطقه تصاویر برای خود ارسال کنید.

نیازی نیست از مخاطبین iPhone خود استفاده کنید. نوک انگشت خود را در لیست نگه دارید. انگشت خود را بالا و پایین بکشید. این به شما کمک می کند تا روش کنترل شده تری برای جستجوی مخاطبین داشته باشید.

احتمالاً از پیچیدگی برنامه نویسی آیفون خود به خوبی آگاه هستید. آیفون از هر نظر یک فناوری سنگین را نشان می دهد. استفاده از توصیه های این مقاله به شما امکان می دهد استفاده از iPhone خود را بهینه کنید.

منبع:

گوشی آیفون، سامسونگ یا شیائومی؛ کدام یک بهتر است؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *