تفکیک فضای کارمندان از هم با پارتیشن اداری

دفتر فقط مکانی نیست که افراد به سر کار می روند، بلکه مکانی است که کارمندان بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند، بنابراین آنها می خواهند در عین لذت بردن از یک محیط دوستانه و مناسب راحت باشند و به همین دلیل است که برای ساخت دفتر اداری نیاز به برنامه ریزی است. هر چه محیط بهتر باشد، بهره وری کارمند بهتر است. بر اساس تحقیقات، فضای داخلی بهتر می تواند بهره وری را در محیط اداری تا 80 درصد افزایش دهد. همچنین انگیزه و عملکرد کلی کارمندان را افزایش می دهد.

تفکیک فضای کارمندان از هم با پارتیشن اداری

پارتیشن بندی فضای اداری می تواند بهره وری کارکنان را افزایش دهد

پارتیشن بندی فضای اداری نقش مهمی در افزایش بهره وری کلی کارکنان دارد. پارتیشن‌های اداری راهی ایده‌آل برای تقسیم فضا در دفتر شما هستند، زیرا روشی انعطاف‌پذیر، زیبا و کم‌هزینه برای ایجاد دفاتر جداگانه یا اتاق‌های جلسه ارائه می‌دهند.

پارتیشن اداری  با انواع متریال‌های مختلف ساخته می‌شوند اما پارتیشن شیشه ای در حال حاضر بسیار محبوب شده است زیرا این نوع متریال احساس باز بودن فضا را ایجاد می کند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت پارتیشن های شیشه ای این است که باعث می‌شود اتاق های جلسات با انعطاف پذیری بالایی در ابعاد داشته باشیم، زیرا این نوع پارتیشن قابل جابجایی می‌باشد از این رو اجازه می‌دهد جلسات متعدد به طور همزمان و با استفاده از یک فضا که با پارتیشن از هم جدا شده اند برگزار شود. پارتیشن‌های شیشه‌ای به صورت تک یا دو جداره تولید می‌شوند و می‌توانند پنل هایی بین شیشه‌ها داشته باشند تا در صورت نیاز حفظ حریم خصوصی را فراهم کنند. نسخه های مختلفی از جمله با قاب یا بدون فریم، تنوع ترکیب رنگ و ترکیب متریال مثل چوب و شیشه وجود دارد. همچنین طرح ها را می توان با افزودن لوگوی شرکت یا طرح های دیگر سفارشی سازی کرد.

تفکیک فضای کارمندان از هم با پارتیشن اداری

اتاقک های جدا شده به کارمندان احساس امنیت و اطمینان می دهد و همچنین به آنها امکان برقراری و دریافت تماس بدون مزاحمت همکاران نزدیک خود را می دهد. اتاق‌های مجزا حواس‌پرتی کمتری ایجاد می‌کنند، بنابراین تمرکز افرادی که در دفتر کار می‌کنند را افزایش می‌دهد و کارمندان می‌توانند با دقت بیشتری کار کنند.

پارتیشن بندی اداری به انعطاف پذیری برای تنظیم مجدد فضاهای کاری فعلی وابسته به شرایط کسب و کار اجازه می دهد و یک راه حل بسیار مقرون به صرفه است که می تواند به راحتی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بصورت منحصر بفرد تولید شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *