ایده های عالی برای بهبود خانه شخصی

بهبود خانه شخصی می تواند یک راه عالی برای افزایش کارایی زندگی خانه شما و حتی افزودن ارزش به ملک شما باشد. کار های مختلفی وجود دارند که میتوانید خودتان انجام دهید به خواندن ادامه دهید تا برخی از کارهایی را که می توانید برای بهبود خانه خود انجام دهید، بیابید.

افزودن عایق به دیوارها، فضاهای خزنده و اتاق زیر شیروانی چیزی نیست که بسیاری از مردم در مورد بهبود خانه به آن فکر کنند، اما باید بدانید افزودن عایق راهی عالی برای خنک‌تر کردن خانه در تابستان، گرم‌ تر کردن خانه در زمستان و مقاوم‌ تر کردن صدا است.

درب های شیشه ای کشویی قدیمی وفرسوده حیاط را با درب فرانسوی جایگزین کنید. ظاهر جسورانه و مدرن است، چیزی که خریداران جدید واقعاً از آن استقبال خواهند کرد. این کار کوچکی است که سریع، آسان و ارزان است اما بیشترین سود را به شما می دهد.

چند ترفند ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به سقف خود ظاهری بلندتر از آنچه که هست نشان دهید. خطوط راه راه نقاشی شده روی یک دیوار یا یک چراغ بلند می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. وقتی این کار را در اتاق خود انجام می دهید، یک توهم نوری وجود دارد که چشمان شما باید دنبال کنند. چشمان شما بر روی خطوط متمرکز می شود و سقف شما بالاتر از آنچه که هستند به نظر می رسد.

دیوار راه راه

هنگامی که صحبت از بهبود خانه می شود، مهم است که متوجه شوید که هرچه سفارشی سازی بیشتری داشته باشید، احتمال کمتری دارد که توسط خریداران آینده شما قدردانی شود. اگر نگران ارزش فروش مجدد خانه خود هستید، مهم است که برخلاف سلیقه خود، برای عموم مردم جذاب باشید.

اگر حمام کوچکی دارید و فضای کافی برای نگهداری وسایلتان ندارید، به راحتی می توانید خودتان فضایی ایجاد کنید. چند قفسه چوبی بخرید و روی دیوار حمام خود نصب کنید. لوسیون ها، عطرها و سایر وسایل زیبایی خود را در قفسه ها و همچنین حوله های کوچکتر یا رول های دستمال توالت خود را نمایش دهید. این نه تنها به حمام شما رونق تزئینی می بخشد، بلکه آن را سازماندهی می کند.

اگر به فکر انداختن فرش برای خانه خود هستید، حتماً فرش را فقط با رنگ های تیره انتخاب کنید. رنگ‌های روشن مانند بژ، سفید یا قهوه‌ای روشن معمولا کثیفی‌ها و لکه‌ها را می‌گیرند و باعث می‌شوند فرش شما ارزان و مستعمل به نظر برسد. رنگ هایی مانند سبز تیره یا قهوه ای تیره را انتخاب کنید تا آنچه را که نباید دیده شود پنهان کنید و عمر فرش شما را طولانی تر کنید. فرش

همانطور که پروژه بهبود خانه خود را شروع می کنید، به یاد داشته باشید که انعطاف پذیر باشید. پروژه‌ها ممکن است بیشتر از آنچه شما می‌خواهید طول بکشد، ممکن است بیشتر از آنچه می‌خواهید بپردازید هزینه داشته باشد و ممکن است منابع بیشتری از آنچه برای استفاده از آن برنامه‌ریزی کرده‌اید مصرف کند. در تمام مراحل فرآیند انعطاف پذیر باشید و خواهید دید که پروژه تجربه لذت بخش تری برای شما خواهد بود.

راهرو های زشت و بتن را می توان بدون صرف زمان و هزینه برای تعویض آنها تعمیر کرد. صافکاری بتن به یک جایگزین جدید برای آن راهرو یا پیاده رو ترک خورده تبدیل شده است. آنها می توانند یک روکش جدید، لکه ها، الگوهای چاپی یا سایر عناصر طراحی را اعمال کنند که به خانه شما ظاهری کاملاً جدید می بخشد.

اگر کسی آب و شنا را دوست دارد، پس گرفتن استخر خود ممکن است تنها چیزی برای بهبود خانه برای او باشد. گزینه های زیادی برای انواع مختلف استخر وجود دارد که می توانید برای خانه خود تهیه کنید و به یک استخر مناسب برای نیازهای خود اجازه دهید. استخر می تواند تنها چیزی برای بهبود خانه باشد.

استخر

اگر کابینت های آشپزخانه شما بد به نظر می رسند. می توانید دستگیره های کابینت جدید را اضافه کنید تا محیط زندگی جدیدی ایجاد کنید که برق می زند. دستگیره های آشپزخانه نسبتاً گران هستند. دستگیره ها در رنگ های متنوعی هستند که به شما این امکان را می دهد که آشپزخانه خود را به شیوه ای بسیار زیبا شخصی سازی کنید. امروز با دستگیره های آشپزخانه جدید خانه ای شاد بسازید.

زمانی که به دنبال پروژه های سریع بهبود خانه هستید، با حمام شروع کنید. تعمیر حمام می تواند به سرعت ارزش ملک شما را افزایش دهد. برای بازده بالاتر ارزش ملک با وسایل حمام مناسب باید کمتر هزینه کنید. این یکی از ویژگی های کلیدی است که افراد هنگام خرید ملک به آن توجه می کنند.

ساختن خوابگاه در پشت بام می تواند به مفیدتر کردن فضای اتاق زیر شیروانی شما کمک کند. این به فضای بیرونی خانه شما جذابیت می بخشد و به طور بالقوه مساحت شما را دو برابر می کند. با صرف مبلغ نسبتاً ناچیزی، می توانید ارزش خانه خود را افزایش دهید و اتاق اضافی مفیدی به دست آورید.

هنگامی که شروع به برنامه ریزی یک پروژه بهبود خانه می کنید، حتماً با مقامات محلی در مورد مجوزهایی که نیاز دارید بررسی کنید. اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است به دلیل نقض مقررات، تمام کارهای انجام شده از بین برود و پروژه دوباره شروع شود.

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *