امنیت خانه در زمان دوری از خانه

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که در مورد امنیت خانه در زمانی که خانه نیستید چه کاری باید انجام دهید، در جای مناسبی هستید. شما باید تمام گزینه های موجود را بشناسید تا بتوانید یک تصمیم خوب بگیرید. در غیر این صورت، می توانید با مواردی مواجه شوید که خانه و خانواده شما را در خطر می اندازد.

دوربین ها راه بسیار خوبی برای محافظت از خانه و خانواده شما هستند. اگر دوربین ها را راه اندازی کنید ، فقط داشتن آنها در ملک خود برای جلوگیری از بسیاری از مجرمان کافی است. قیمت سیستم های نظارت تصویری با کیفیت بالا در سال های اخیر کاهش یافته است و در حال حاضر تقریباً با هر بودجه ای مقرون به صرفه هستند.

سیستم‌های امنیتی خانه می‌توانند زنگ هشدار را هر زمان که غریبه ای وارد شد به صدا در بیاورد .  بسیاری از سیستم ها می توانند هر زمان که شخصی وارد خانه شما شده است به شما هشدار دهند. این می تواند برای والدینی که بچه های کوچک دارند ارزشمند باشد و آنها را آگاه کند که فرزندشان در را بسته یا باز کرده است.

سیستم امنیتی

نظرسنجی انجام شده توسط مقامات پلیس نشان می دهد که 85 درصد از آنها معتقدند که یک خانه زمانی که مجهز به سیستم امنیتی باشد محافظت بیشتری دارد. همچنین، 60 درصد از تلاش برای دزدی زمانی ناموفق است که خانه مورد نظر دارای سیستم امنیتی باشد. به همین دلیل شرکت های بیمه خانه در صورتی که خانه دارای سیستم امنیتی باشد تخفیف می دهند.

شما باید پرده های سنگین نصب کنید و آنها را در اتاق هایی که تجهیزات پیشرفته زیادی دارید بسته نگه دارید. اگر یک کامپیوتر، تلویزیون یا سیستم استریو گران قیمت دارید، نشان دادن آنها از طریق یک پنجره شبیه تبلیغات است. شما در حال ارائه فهرستی از آنچه در داخل خانه شما است به دزدان می دهید.

اگر کلیدهای خود را گم کردید فورا قفل خود را عوض کنید. تعویض قفل ها گزینه بسیار بهتری است و می تواند اطمینان دهد که خانه شما از گم شدن کلید شما در امان است.شما باید قفل ها را به عنوان اولین قدم برای اطمینان از ایمنی خود تغییر دهید. کلید منزل شما می تواند نزد یک همسر یا هم اتاقی سابق باشد که با او دعوا کرده اید. این معمولاً هزینه زیادی ندارد و در کمتر از یک روز قابل انجام است.

وقتی نوبت به ایمن‌تر کردن خانه‌تان می‌رسد، یکی از مکان‌های واضح برای شروع درب ورودی شما است. اگر در حال حاضر قفل باکیفیت روی در خود ندارید، همین الان یکی را نصب کنید. اگر ست قفل شما فاقد پیچ ​​و مهره است، آنها ارزان هستند و راهی موثر برای افزایش امنیت به درهای بیرونی شما هستند.

قفل

شکستگی پنجره ها می تواند باعث ورود سرما به خانه شما شود. بدتر از آن، این یک دعوت آشکار برای یک سارق برای ورود به خانه شما است. بنابراین، اگر یکی از پنجره های شما شکسته است، حتماً فوراً آن را تعمیر کنید. همین امر در مورد درهای جلویی شکسته، درهای پشتی و درب های گاراژ صدق می کند.

اشیای قیمتی خود را در برش های دیوار خود قرار دهید. برای این کار لازم نیست قسمت هایی از دیوار خود را برش دهید. به دیوارهای خود نگاه دقیق تری بیندازید و توجه داشته باشید که در حال حاضر چند نقطه دسترسی وجود دارد. چرا از پریز های برقی خانه استفاده نمی کنید؟  می توانید آن را به یک گاوصندوق کوچک دیواری راحت و مخفی تبدیل کنید.

خانه خود را قفل کنید، حتی اگر در اطراف خانه هستید. بسیاری از مردم فکر می کنند که محله آنها امن ترین محله است. آنها تمام روز و شب بدون هیچ فکری درهای منزل  خود را باز می گذارند! این کار دعوت خود به دردسر است. به قفل کردن درها (و پنجره ها)  حتی اگر در خانه هستید، عادت کنید. این احتمالاً مهمترین کاری است که می توانید برای امنیت کلی خانواده خود انجام دهید.

هنگامی که سیستم امنیتی خانه خود را نصب کردید، از گذاشتن تابلویی در چمن جلویی خود نترسید که اعلام کند آن را دارید. وقتی مزاحمان این علامت را می بینند، متوجه می شوند که شما یک سیستم هشدار دارید، بنابراین از خانه شما دوری می کنند. همچنین می‌توانید علامت «مراقب سگ باشید» را در پنجره یا درب منزل خود قرار دهید.

هر یک از درهای بیرونی شما نیاز به نصب یک قفل محکم دارد که به معنای یک پیچ و مهره است. اگر پیچ و مهره ای روی در وجود دارد، بررسی کنید که حداقل یک اینچ طول داشته باشد. در غیر این صورت، باید  قفل را خودتان تعویض کنید. هرگز به قفل فنری تکیه نکنید، به جای آن یک قفل بسته را نصب کنید. قفل های فنری با یک کارت اعتباری ساده به راحتی قابل استفاده هستند. ثفل های بسته را نمی‌توان به این سادگی باز کرد و هر سارقی را که قصد ورود به داخل آن را داشته باشد ناکام می‌گذارد.

در آخر اگر در خانه کار می کنید یا کسب و کار خود را دارید، آدرس یا شماره تلفن خود را در وب سایت خود قرار ندهید. مشتریان یا دزدهای ناراضی می توانند به خانه شما بیایند و سعی کنند وارد خانه شوند. در عوض، یک صندوق پست بگیرید و از مشتریان یا همکاران بخواهید که به این آدرس برای شما نامه بفرستند.

 

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *